Schil en snipper de ui. Maak de knoflook schoon. Schil de gember en snij de rode peper fijn.
Snij de broccoli roosjes van de steel en snij in fijne stukjes. Snij de paprika in kwarten, verwijder de zaadjes en snij daarna fijn.
Snij de kippendijfilet in blokjes van zo'n 2x2 cm.
Verwarm een scheutje olie in de pan, fruit de ui hierin aan, voeg de rode peper toe en pers de knoflook en gember uit boven de pan. Bak ook de paprika mee.
Voeg de kip toe en bak rondom mooi bruin.
Schep dan de tomatenpuree in de pan en voeg de garam masala, kurkuma, komijn en kerrie toe. Bak even kort mee. Schenk een beetje vissaus bij de curry.
Schenk de kokosmelk en bouillon in de pan en voeg ook de broccoli roosjes toe. Breng de curry zachtjes aan de kook en laat zo'n 10 minuten pruttelen, tot de broccoli beetgaar is.
Roer als laatste de spinazie door de curry en laat deze slinken. Breng de spinazie curry verder op smaak met peper en zout. Serveer direct, je kunt er eventueel zelfgebakken naan bij serveren of zilvervliesrijst.